Яким буде макіяж 2020?

Макіяж був, є і залишається важливою частиною іміджу. Якісний макіяж надає образу закінченість, підкреслює красу і краде недосконалості рис обличчя, а також здатний перетворити навіть найпростіший наряд. Зрозуміло, не варто забувати і про модні тенденції.

Що сьогодні в тренді?

— З «макіяжем без макіяжу» можна сміливо попрощатися. Нюдовий макіяж актуальний, але акцент робиться саме на колір, а не на продуману природність.

— У пріоритеті підводка, лайнер і олівець чорного кольору. Підводиться як верхнє, так і нижню повіку.

— Актуальні тіні і підводки з ефектом «металік». У фаворі «олімпійські» кольору — золотий, срібний, бронзовий і всі їхні похідні. Актуальний насичений синій. Але в такому випадку для губ варто віддати перевагу безбарвний блиск. А якщо все ж помада, то колір її повинен бути близький до природного кольору губ. Ідеальні варіанти — помада рожево-бежевого кольору або кольору нюд.

— Любителькам матових тіней візажисти пропонують вибрати персикові, рожеві і димчасті відтінки.

— Вії — чим густіше, тим ефектніше. І актуальніше. Ефект «лапок павука» — деталь сьогодні модна!

— Рум’яна кращі персикових і рожевих відтінків.

— Не перший сезон на гребені моди матова помада. У моді «ягідні» тони: відтінок стиглої вишні, сливовий, бордовий, фіолетовий, пурпурний, винний. Але більш вітаються ті ж відтінки в напівматової і глянсовою різновиди. Для вечірнього виходу варто віддати перевагу ефект «мелаллік» або нанести поверх матовою або напівматовою помади безбарвний блиск. Така помада гармонійно виглядає з тінями бежевих і сірих відтінків або без тіней зовсім, але очі повинні бути підведені. А ось перламутрова помада сьогодні неактуальна.

— неактуальне і олівець для губ. Чіткий контур сьогодні не в пошані. А матову помаду переважно наносити пензлем.

— Пропонують візажисти ефект «зацілованих» губ: в центрі їх ставиться яскравою помадою жирна «крапка» і пальцем розтушовувати за напрямками до країв губ.

— Нюдовие помади хороші тим, що до них підходять все тіні. І це єдиний відтінок, для якого візажисти роблять виняток: якщо губи нафарбовані помадою кольору нюд, тіні можна використовувати абсолютно будь-які.

— Класичний червоний і раніше в тренді, на те він і класичний. Але для більш стильного іміджу перевагу віддати слід відтінкам червоного, «минає» в бордо: кольором червоного жоржини, рубінового, темно-червоному.

— Тональний крем або пудра повинні бути легкі, на них акценту бути не повинно. А в останні сезони, і прийдешній — не виняток, їх і зовсім замінюють консілером. Вдале рішення — хайлайтер, змішаний з денним кремом.

— «Намальовані» брови залишилися в минулому. При виборі макіяжу брів ставка робиться на природність.

Багато тенденції макіяжу-2020 року, хоч і мали місце в попередніх сезонах, все ж варіюються і комбінуються з новими нюансами, створюючи тим самим абсолютно новий модний образ.