Види рядків і операцій на швейних машинах.

Сучасні швейні машини мають можливість виконувати багато видів операцій. Навіть найпростіша з них допоможе в створенні шедевра. Машинний шов — основний параметр рядки по методу її сполуки. Це постійний ряд відтворюваних однакових за характеристиками стібків — елемент структури, що досягається при ниткове способі між двома місцями протиканія матеріалу голкою шляхом перехлестиванія ниток.

Як правило, саме кількість виконуваних рядків визначає вартість обладнання. Але в повсякденному житті ми використовуємо лише кілька «ходових» варіантів: зигзаг, пряма і оверлочная рядок. Багато власників навіть не здогадуються про всі можливості своєї швейної машинки (дивитися тут). Розглянемо кілька найнеобхідніших і поширених операцій.

швейна машинка

  1. Пришивання блискавки. З такою роботою справитися кожна швейна машинка. Для цього в її комплектації існує спеціальна лапка. Таким же способом можна прикріпити потаємну блискавку, але набагато ефективніше застосувати професійну лапку, яка не входить в базовий склад і купується окремо.
  2. Штопання тканин. Для проведення цієї дії на швейній машині застосуються пластина, яка приховує зубчики рейки. Вона використовується і при інших процесах, наприклад, при пришиванні гудзиків. Для вишивки слід купити індивідуальну лапку і додатково натягнути матерію на п’яльцях. Виконуючи штопання, обертайте тканину в різні боки, поки весь простір не буде заповнено стежками. Для надійності можна підкласти ще один шматочок матеріалу.
  3. Пришивання гудзиків. Обробка гудзиків вручну — це дуже трудомісткий процес. І навіщо, якщо все це може зробити швейна машинка? Для цього підійде лапка, оснащена гумової (пластмасової) платформою. Поки функції машини припускають обробку тільки плоских гудзиків з двома або чотирма отворами. Для закріплення нитки після виконання роботи потрібно зробити пару стібків в одному отворі гудзики.
  4. Виконання петель. Така операція може виконуватися в ручному, автоматичному і напівавтоматичному режимі. При виборі швейної машини важливо віддавати перевагу моделям з напівавтоматичним режимом, для якого не потрібна спеціальна лапка.
  5. Обметочніе рядок. Швейне обладнання не зможе замінити оверлочний стібок, воно може тільки його скопіювати. Нитки шва-зигзага при навантаженні можуть порватися, оброблені за допомогою оверлока — немає. При цьому машинна строчка виконує свою функцію щодо закріплення ниток і попередження їх осипання.

Дивiться на нашому сайтi магазину Веллес-Шоп промислові швейні машинки від офіційного імпортера.